PENZIONERKE MASOVNO ODLAZE U GAMBIJU I MLAĐIM MOMCIMA DEBELO PLAĆAJU INTIMNE ODN0SE: Bitno je da ispune samo 1 uslov

0
59
Kako su društvene mreže postale neizbježni dio naše svakodnevnice, imamo priliku susresti se sa raznim pričama koje nam dolaze iz cijelog svijeta, a jedna takva je na poseban način okupirala pažnju javnosti. Ono što se ističe jeste podatak da je sve veći broj umirovljenica pratilo trend odlaska u Gambiju kako bi ostvarile veze sa znatno mlađim muškarcima. Ono što je bilo posebno interesantno jeste da su posjećivali ruralna i siromašna područja gdje su davale svoja financijska sredstva, a zauzvrat bi tražile intimne veze… 

 

Posljednjih nekoliko godina, Gambija se bori sa značajnim problemom koji se tiče vlade. Čini se da se Gambija transformirala u odredište gdje starije žene stupaju u intimne odnose bez ikakvih posljedica. Ova stalna praksa postala je hitna briga u posljednje vrijeme.

  • Mnogi pojedinci to smatraju neprihvatljivim jer tvrde da se takvim sredstvima potkopava i razgrađuje institucija obitelji.

Prema The Sunu, unatoč glasinama o uhićenjima i pojačanoj prisutnosti policije u turističkom području Kololi, parovi koje smo promatrali pokazali su potpuno zanemarivanje javnog mišljenja. Na kritiku su gledali kao na oblik seksizma i čvrsto su vjerovali da se pojedinci trebaju usredotočiti na vlastite stvari.

Barbara, 65, iz Dartforda, Kent, izrazila je svoju zbunjenost u vezi s raširenim metežom, tvrdeći da je nevina u bilo kakvim ilegalnim aktivnostima. Istaknula je da u mjestima poput Tajlanda nije neuobičajeno svjedočiti starijim muškarcima u pratnji mladih djevojaka, što je fenomen koji, čini se, prolazi nezapaženo u društvu.

Kad žena sretne muškarca koji je mlađi od nje, to izazove gungulu, pa je se etiketira kao puma ili obična turistkinja koja traži fizički užitak. Međutim, moja je namjera jednostavno uživati ​​bez ikakve štete. Ako želim pozvati privlačnog gospodina u svoju hotelsku sobu, to je stvar koja se tiče samo mene i nikoga drugog, pojasnila je.

  • Dok je šetao obalom, mladić iz Gambije objasnio je razloge koji stoje iza spremnosti brojnih mladića da prešutno pristanu na te okolnosti.

Olu (20) je samouvjereno izjavila: “Naše godine su nebitne u velikoj shemi stvari. Kada pratimo imućne bijele žene, osjećamo ponos i drugi nas tretiraju s najvećim poštovanjem.” Izgled i starost jedinki nemaju značaj. Ključna odrednica je snaga, jer omogućuje uspostavljanje odnosa sa ženama bez obzira na njihove fizičke osobine ili dob.

Preživjeti u Gambiji izazovan je pothvat. Rad u hotelu donosi mizernu mjesečnu zaradu od samo 50 funti (57 eura), dok pozamašnu vreću riže, koja bi nas trebala prehraniti cijeli mjesec, sada traži paprenih 40 funti (45 eura). Budući da mi je otac preminuo tijekom mog djetinjstva, odgovornost za brigu o mojoj majci i troje braće i sestara pada izravno na moja ramena. Kad bi kavkaska žena razvila ljubav prema meni, tražio bih samo malu svotu novca da nam pomogne u nabavi hrane. Zauzvrat bih joj uzvratio ljubav dokle god traje.

  • Po dolasku u Gambiju, Jenny Dunphy i Adele Russell bile su zatečene prizorom brojnih starijih bjelkinja koje su šetale plažama, iako su tamo bile tek nekoliko dana.

Svjedočenje prizora starijih žena koje se upuštaju u veze s mlađim muškarcima može biti prilično uznemirujuće, izazivajući poriv da se umiješaju i zamole ih da prestanu s tim. U jednom smo slučaju promatrali par u hotelskom bazenu kako intimno pokazuje ljubav, što je bilo prilično odbojno zbog velike razlike u godinama između njih, a žena je bila dovoljno stara da muškarcu bude baka. Motivacija iza takvih odnosa postaje donekle razumljiva kada se uzmu u obzir strašne okolnosti koje tjeraju pojedince da traže financijsku potporu od turista kako bi preživjeli. Poznato je da čak i maseri na plaži nude dodatne usluge, dodatno naglašavajući razmjere do kojih su ljudi spremni ići u potrazi za novčanim dobitkom. Na samoj plaži, Adel je spomenula kako je njezina majka imala priliku primiti upravo ovu vrstu masaže.

 


  • Da li ste znali ? 

Uska atlantska obala okružuje malu zapadnoafričku državu Gambiju, koja graniči sa Senegalom. Zemlja je poznata po svojoj bogatoj raznolikosti ekosustava koji rastu duž središnje rijeke Gambije. Nacionalni park Kiang West i močvarni rezervat Bao Bolong dom su mnoštva divljih životinja, uključujući majmune, leoparde, vodenkonje, hijene i rijetke vrste ptica. Oni koji žele uživati ​​na plaži mogu posjetiti glavni grad Banjul ili obližnju Serrekundu.

  • Stanovništvo : 

Zajednica sudanskih Mandinga, koja čini 42% ukupnog stanovništva, ima najveću zastupljenost među etničkim skupinama u Gambiji. Odmah slijede uzgajivači stoke Fulba i jezično srodan narod Serer, koji zajedno čine oko 20% stanovništva. Obrtnici i trgovci čine narod Wolof, koji predstavlja oko 16% stanovništva. Stanovništvo ove zemlje povezuje zajednička nit islama, 85% se identificira kao muslimani, dok kršćani čine oko 9%. Osim toga, tradicionalni se kultovi i dalje prakticiraju uz monoteističke religije. Štovanje predaka, rituali posvećeni prirodnim božanstvima i korištenje magičnih predmeta u svrhu liječenja prevladavaju diljem regije.

  • Historija : 

Arapski trgovci iz 9. i 10. stoljeća bili su prvi koji su dokumentirali regiju, ostavljajući iza sebe pisane zapise. Tijekom 13. do 15. stoljeća Gambija se nalazila unutar granica države Mali, koju su uglavnom naseljavali narodi Mandinka, koji govore jezikom koji pripada skupini jezika Mandinka. Nakon raspada države Mali, različiti narodi Mandinka uspostavili su manje kneževine u Gambiji, vršeći kontrolu nad trgovinom. Portugalci su bili među njihovim trgovačkim partnerima, izgradivši trgovačke postaje duž obale krajem 15. stoljeća. Nakon toga, Englezi su stigli 1588., a nakon njih Francuzi 1681., svaki redom postavljajući logor na ušću rijeke Gambije.

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime